Upratovanie kancelárií, firiem, domácností, zimná a letná údržba objektov na ktorú sa môžete 100% spoľahnúť.

Spoľahlivosť, profesionalita a kvalitne odvedená práca sú základné piliere fungovania 1. Hodinovej manželky. Z dôverou sa môžete na nás obrátiť, urobíme všetko pre to, aby sme ju nesklamali...

Vaša 1. Hodinová manželka Lucia

Profesionálne tepovanie za výhodné ceny – Trenčiansky kraj

Kde aj ten najlepší vysávač stráca dych prichádza na rad profesionálne tepovanie. Tepovacie služby poskytujeme v celom Trenčianskom kraji. Spoľahlivo a za výhodnú cenu.

Kvalitné tepovanie, ktoré sa prispôsobí

Viete si predstaviť ak by ste Vašu plávajúcu podlahu, keramiku či inú pevnú podlahu neumyli alebo nevysávali? Aj keď na kobercoch takéto znečistenie nie je vidieť na prvý pohľad je rovnakým postrachom pre zdravie Vás a Vašich blízkych. Vzhľadom na množstvo prachu a alergénov v ovzduší našich domácností je nevyhnutnosťou v pravidelných intervaloch koberce tepovať. Zbavíme ich škvŕn, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov ale aj iných nečistôt.

Nie ste priaznivec pozývania si tepovacích služieb do svojej domácnosti? Nemusíte míňať energiu na plánovanie vhodného termínu a prispôsobovať si nielen pracovný, ale aj osobný čas. Prídeme, odvezieme, vytepujeme, vysušíme, privezieme – tepovanie, ktoré sa vám dokonale prispôsobí.

Kvalita za dobrú cenu

Profesionálne tepovacie služby, ktoré menia veci tak, ako keby boli včera kúpené. Kvalita tepovania a spokojný zákazník je na 1.  mieste. 

Individuálny prístup

Aby sme našim zákazníkom vyšli čo najviac v ústredy, preferujeme individuálny prístup. Vieme sa prispôsobiť vášmu času a potrebám.

Čo všetko vieme vytepovať?

V prípade nadmerného znečistenia si vieme pomôcť parným čističom alebo mechanickým odstránením znečistenia. Táto služba je za príplatok.

Tepovanie sedacích súprav

Najviac zaťažovaným/využívaným kusom nábytku v domácnosti je gauč, sedacia súprava alebo zjednodušene sedačka. To sa odráža na jej znečistení. Vzhľadom na to, je ideálne vytepovať sedačku dvakrát ročne.

Hravo si poradíme aj s nadmerne znečistenými materiálmi, vďaka profesionálnej čistiacej technike – parným čističom alebo rotačnými kefami a suchou penou.

Našim zákazníkom odporúčame aplikáciu NANO impregnátora, ktorá zabezpečí, že výsledok čistenia a tepovania bude dokonalý s dlho trvajúcim efektom a bude chrániť povrch tkaniny napríklad pred náhodným rozliatím nápoja.

 • Táto služba je za príplatok.

Tepovanie matracov

Pre kvalitný spánok a odpočinok je nutné mať svoje zázemie čisté a voňavé. Tepovanie matracov je jedným z krokov ako dosiahnuť vynikajúci výsledok. Vykonávame ho zo všetkých prístupných strán a teda aj zo strany na ktorej nespíte. Samotné čistenie pozostáva z klasického tepovania za použitia extraktora plus v  kombinácii s použitím suchej pary.

Tepovanie poskytujeme v lokalitách:

 • Nové Mesto nad Váhom
 • Trenčín
 • Nová Dubnica
 • Dubnica nad Váhom
 • Ilava
 • Púchov
 • Považská Bystrica
 • Bánovce nad Bebravou
 • Topoľčany
 • Partizánske
 • Prievidza
 • Nováky
 • Handlová
 • Piešťany

Láskavý, individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Tepovacie služby pre firemných zákazníkov

Aby boli naše komplexné, tak okrem upratovania kancelárií a firemných priestorov, poskytujeme aj profesionálne tepovanie. Pre plnohodnotný pracovný výkon je jedným z kľúčových faktorov čistota na pracovisku. Čistota na pracovisku sa rovná prijemné pracovisko. Pre zákazníkov, ktorí využívajú naše služby pravidelne, ponúkame zľavy pri tepovaní kobercov, kancelárskych stoličiek, stoličiek zo zasadačiek atď.

Jednou zo služieb ponúkaných firemným zákazníkom je dosušovanie kobercov a čalúneného nábytku. Aby sme poskytli čo najkomplexnejší servis, máme pripravenú aj  metódu čistenia suchou penou, použiteľnú pre kreslá, stoličky a iný čalúnený nábytok.  Túto metódu vieme použiť v prípadoch kde nie je vhodné zvlhčenie tkaniny z prevádzkových dôvodov alebo kvôli vlastnostiam samotnej tkaniny. Ideálne použitie je pre kinosály, divadlá a veľké konferenčné miestnosti.  Čo sa týka odstraňovania fľakov, metóda suchou penou nemá rovnaké výsledky ako klasické mokré tepovanie.

Tepovanie interiéru v aute

Nikto nemá rád neporiadok. Čisté a voňavé auto poteší nielen Vás ale kohokoľvek poveziete – či už ste súkromná osoba, alebo poskytujete osobnú taxi prepravu. Tepovanie interiéru áut vykonávame výkonnými tepovačmi a čistiacimi prostriedkami Bohman Power,  Kärcher. Autá tepujeme iba za pekného počasia.

S maximálnou dôkladnosťou vykonávame kompletné hĺbkové tepovanie, čistenie aj kožených interiérov osobných automobilov, úžitkových, nákladných vozidiel. Máme bohaté skúsenosti s tepovaním karavanov.

Odstránením prachu, roztočov, plesní a ďalších nečistôt sa znižuje riziko vzniku alergií a respiračných chorôb. Taktiež zabránime vzniku nepríjemného zápachu.

Prepieranie je dosiahnuté do hĺbky vlákien a nečistoty nie sú zatláčané až dolu ale všetku sú odsaté von s maximálnym čistiacim efektom.

Čo vykonávame pri čistení a tepovaní interiéru?

Vysávanie, tepovanie sedadiel,  čalúnenia dverí, kobercov a kobercových rohoží, batožinového priestoru, čistenie a následné ošetrenie palubnej dosky a všetkých plastov, vyčistenie a následná impregnácia kože, umytie okien z obidvoch strán.

Tepovanie stropu vozidla len po dohode so zákazníkom (možnosť odlepenia pri mokrom tepovaní). Je možnosť suchého tepovania.