Upratovanie kancelárií, firiem, domácností, zimná a letná údržba objektov na ktorú sa môžete 100% spoľahnúť.

Spoľahlivosť, profesionalita a kvalitne odvedená práca sú základné piliere fungovania 1. Hodinovej manželky. Z dôverou sa môžete na nás obrátiť, urobíme všetko pre to, aby sme ju nesklamali...

Vaša 1. Hodinová manželka Lucia

Upratovanie Piešťany Upratujeme firmy, kancelárie, domácnosti, domy, byty..

Poskytujeme komplexné upratovacie služby v celom okrese Piešťany a okolí. Upratovanie kancelárií, skladov, hál, administratívnych budov. Upratovacie služby pre domácnosti – domy, byty, chaty. 

Upratovanie Piešťany - Upratovanie kancelárií - firiem - domácností - domov - bytov

Upratovanie kancelárií, administratívnych budov - Piešťany a okolie

Mať čistú kanceláriu je základným predpokladom, aby sa tam zamestnanci cítili príjemne a mohli plnohodnotne vykonávať svoju prácu. Nablýskané a rozvoňané firemné priestory spravia aj veľmi dobrý dojem na potencionálnych klientov, ktorí sa rozhodnú vás navštíviť vo vašich priestoroch. Pre rôzne predajne a showroomy, je profesionálne upratovanie doslova nevyhnutnosť. Riešiť upratovanie kancelárií vo vlastnej réžii je dneska nákladné a neefektívne. 1. Hodinová manželka vás nielen odbremení od všetkých týchto starostí, ale aj vo finále bude cena za upratovanie kancelárií nižšia. Dbáme na spoľahlivosť a kvalitu upratovacích služieb. Upratovanie kancelárií a firiem – celá Piešťany a okolie – spoľahlivo a za dobrú cenu

Upratovacie služby pre firmy a štátne inštitúcie

Upratovanie domácností - domov, bytov, chát - Piešťany

Objednať si dneska upratovanie domácnosti už nie je výsada horných desaťtisíc. Mať perfektne uprataný dom, byt či chatu bez námahy vám splní 1. Hodinová manželka v celých Piešťanoch a okolí. Poskytujeme komplexné upratovacie služby – čistenie okien, strojové čistenie podláh, tepovacie služby a pod. Využiť môžete aj naše služby letnej a zimnej údržby.

Upratovanie domácností poskytujeme v pravidelných intervaloch, ale môžete si objednať aj jednorázové upratania celého domu, bytu, alebo hocijakého iného objektu.  Využiť môžete aj tzv. generálne upratovanie, ktoré vašu domácnosť vyčistí do najmenšieho detailu. Upratovanie Piešťany – kvalitne a spoľahlivo.

Upratovacie služby pre domácnosti - generálne upratovanie

Upratujeme iba s ECO prostriedkami

Vitajte vo svete čistej filozofie, v ktorej sa spájajú úcta, pokora a najvyššia šetrnosť k prírode a k ľudskému zdraviu s výnimočnou kvalitou výrobkov a jednotnou koncepciou spoločnosti Eurona by Cerny. Na upratovanie kancelárskych a firemných priestorov si môžete u nás zvoliť tieto výnimočné ekologické čistiace prostriedky.

Tieto produkty sú vhodné najmä pre osoby s extrémne citlivou pokožkou, s alergiami na vyššie uvedené zložky a tie, ktoré vnímajú vysoké nároky na ekologickosť a šetrnosť ako súčasť osobného životného štýlu.

Peter
Zobraziť viac
Pre nedostatok času sme sa rozhodli pre profesionálne upratovanie. Hodinová manželka nás veľmi príjemne prekvapila. Naša domácnosť sa teraz bliští a je krásne rozvoňaná - naozaj kvalitné upratovanie domácnosti. Určite odporúčam každému - stojí to rozhodne za to.
RAWlife
Zobraziť viac
Neboli sme spokojní s predchádzajúcou firmou na upratovanie kancelárií. Na odporučenie sme oslovili Hodinovú manželku a určite neľutujeme. Upratovací servis, aký sme si predstavovali. Ďakujeme a môžeme s kľudným svedomím odporučiť.
Juraj
Zobraziť viac
Potrebovali sme profesionálov na upratovanie kancelárií. Hodinová manželka nás príjemne prekvapila kvalitou práce a aj cenou. Určite odporúčam - profesionálny upratovací servis.
Ján
Zobraziť viac
Ak nemáte radi upratovanie, alebo nemáte čas... Hodinová manželka je určite zásah do čierneho. Určite odporúčam.
Zuzana
Zobraziť viac
Kvalitné upratovacie služby. 100% spokojnosť.
Jana
Zobraziť viac
Hľadali sme niekoho, kto by nám upratal domacnost ekologicky. Našli sme Lucku. Odporúčame na 100%.
Vlasto
Zobraziť viac
Najskôr som váhal využiť služby pani Zámečnikovej . Pretože nemám rád zmeny . Pani Zámečníková ma presvedčila svojou profesionalitou a výbornou cenou na zimnú údržbu a upratovanie. Môžem povedať ,že to bolo skvelé rozhodnutie . Som veľmi spokojný . Určite odporúčam každému čo potrebuje kvalitné služby.
Petra
Zobraziť viac
Krásne, čisto upratané. Naozaj sme nečakali takú rýchlosť a profesionalitu. Všetko do puntíka splnené. Sme veľmi spokojní. Určite môžem len odporučiť!
Predošlé
Ďalšie
Aké máte ceny za upratovacie služby?

Každý objekt, či už dom, alebo kancelárske priestory sú individuálne. Cenovú ponuku vám vieme spracovať po oboznámení sa s objektom a vašimi požiadavkami.

Kde poskytujeme všetky naše služby?

Všetky naše upratovacie služby poskytujeme v celom okrese Piešťany.

Upratovanie Piešťany a okolie:

  • Vrbové, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár. Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná, Ostrov, Pečeňady. Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé.