Upratovanie kancelárií, firiem, domácností, zimná a letná údržba objektov na ktorú sa môžete 100% spoľahnúť.

Spoľahlivosť, profesionalita a kvalitne odvedená práca sú základné piliere fungovania 1. Hodinovej manželky. Z dôverou sa môžete na nás obrátiť, urobíme všetko pre to, aby sme ju nesklamali...

Vaša 1. Hodinová manželka Lucia

Upratovanie Trenčín Upratujeme firmy, kancelárie, domácnosti, domy, byty..

Poskytujeme komplexné upratovacie služby v celom Trenčíne a okolí. Upratovanie kancelárií, skladov, hál, administratívnych budov. Upratovacie služby pre domácnosti – domy, byty, chaty. 

Upratovanie Trenčín

Upratovanie kancelárií, administratívnych budov - Trenčín a okolie

Mať čistú kanceláriu je základným predpokladom, aby sa tam zamestnanci cítili príjemne a mohli plnohodnotne vykonávať svoju prácu. Nablýskané a rozvoňané firemné priestory spravia aj veľmi dobrý dojem na potencionálnych klientov, ktorí sa rozhodnú vás navštíviť vo vašich priestoroch. Pre rôzne predajne a showroomy, je profesionálne upratovanie doslova nevyhnutnosť. Riešiť upratovanie kancelárií vo vlastnej réžii je dneska nákladné a neefektívne. 1. Hodinová manželka vás nielen odbremení od všetkých týchto starostí, ale aj vo finále bude cena za upratovanie kancelárií nižšia. Dbáme na spoľahlivosť a kvalitu upratovacích služieb. Upratovanie kancelárií a firiem – celý Trenčín a okolie – spoľahlivo a za dobrú cenu

Upratovacie služby pre firmy a štátne inštitúcie

Upratovanie domácností - domov, bytov, chát - celý okres Trenčín

Objednať si dneska upratovanie domácnosti už nie je výsada horných desaťtisíc. Mať perfektne uprataný dom, byt či chatu bez námahy vám splní 1. hodinová manželka v celom Trenčíne a okolí. Poskytujeme komplexné upratovacie služby – čistenie okien, strojové čistenie podláh, tepovacie služby a pod. Využiť môžete aj naše služby letnej a zimnej údržby.

Upratovanie domácností poskytujeme v pravidelných intervaloch, ale môžete si objednať aj jednorázové upratania celého domu, bytu, alebo hocijakého iného objektu.  Využiť môžete aj tzv. generálne upratovanie, ktoré vašu domácnosť vyčistí do najmenšieho detailu.

Upratovacie služby pre domácnosti - generálne upratovanie

Upratujeme iba s ECO prostriedkami

Vitajte vo svete čistej filozofie, v ktorej sa spájajú úcta, pokora a najvyššia šetrnosť k prírode a k ľudskému zdraviu s výnimočnou kvalitou výrobkov a jednotnou koncepciou spoločnosti Eurona by Cerny. Na upratovanie kancelárskych a firemných priestorov si môžete u nás zvoliť tieto výnimočné ekologické čistiace prostriedky.

Tieto produkty sú vhodné najmä pre osoby s extrémne citlivou pokožkou, s alergiami na vyššie uvedené zložky a tie, ktoré vnímajú vysoké nároky na ekologickosť a šetrnosť ako súčasť osobného životného štýlu.

Peter
Zobraziť viac
Pre nedostatok času sme sa rozhodli pre profesionálne upratovanie. Hodinová manželka nás veľmi príjemne prekvapila. Naša domácnosť sa teraz bliští a je krásne rozvoňaná - naozaj kvalitné upratovanie domácnosti. Určite odporúčam každému - stojí to rozhodne za to.
RAWlife
Zobraziť viac
Neboli sme spokojní s predchádzajúcou firmou na upratovanie kancelárií. Na odporučenie sme oslovili Hodinovú manželku a určite neľutujeme. Upratovací servis, aký sme si predstavovali. Ďakujeme a môžeme s kľudným svedomím odporučiť.
Juraj
Zobraziť viac
Potrebovali sme profesionálov na upratovanie kancelárií. Hodinová manželka nás príjemne prekvapila kvalitou práce a aj cenou. Určite odporúčam - profesionálny upratovací servis.
Ján
Zobraziť viac
Ak nemáte radi upratovanie, alebo nemáte čas... Hodinová manželka je určite zásah do čierneho. Určite odporúčam.
Zuzana
Zobraziť viac
Kvalitné upratovacie služby. 100% spokojnosť.
Predošlé
Ďalšie
Kde poskytujeme všetky naše služby?

Všetky naše upratovacie služby poskytujeme v celom okrese Trenčín.

Upratovanie Trenčín a okolie:

  • Adamovské Kochanovce, Bobot, Chocholná – Velčice, Dolná Poruba, Dolná Súča, Drietoma, Dubodiel, Horná Súča, Horňany, Horné Srnie, Hrabovka, Ivanovce, Kostolná – Záriečie, Krivosúd – Bodovka, Melčice – Lieskové, Mníchova Lehota, Motešice, Nemšová, Neporadza, Omšenie, Opatovce, Petrova Lehota, Selec, Skalka nad Váhom, Soblahov, Štvrtok, Svinná, Trenčín, Trenčianska Teplá, Trenčianska Turná, Trenčianske Jastrabie, Trenčianske Mitice, Trenčianske Stankovce, Trenčianske Teplice, Trenčín, Veľká Hradná, Veľké Bierovce, Zamarovce.